Hotel Praha 10 Aladin
Hotel Aladin ubytování Praha 10 Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Aladin / Praha 10

Hotel Aladin je situován poblíž centra Prahy v tiché lokalitě Vršovic. Hotel Aladin se nachází 16 minut od Václavského náměstí a deset minut chůze na Náměstí Míru.

Ubytování v Praze
Hotel Aladin v Praze nabízí ubytování v pěkně vybavených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Na pokojích nechybí koupelna s vanou nebo se sprchou, vysoušeč vlasů, WC na pokoji, TV SAT. Minibar - na požadavek hostů. Snídaně v ceně. Lze objednat jen ubytování bez snídaně.

Hotel Aladin Gastronomie
Snídaně jsou podávaný formou švédských stolů : Vejce, párky, klobásy, sýry, jogurty, máslo ovoce, zelenina, toasty, chleba, housky. Také je bohatý výběr v nápojové nabídce: začínaje bohatým výběrem čajů, kávy, mléka, džusy, vod atd.

Služby hotelu Aladin
Recepce hotelu Aladin v Praze Vršovicích je otevřená pondělí až neděle 7 - 22 hodin, k dispozici je drobný prodej (jízdenky na MHD, nápoje, mapy, cukrovinky). Personál hotelu Aladin ubytování Praha mluví rusky a anglicky. Pro hosty je tu internet koutek zdarma, a take WiFi internet v celé budově.

Hotel Aladin zajišťuje kvalitní ubytování a kompletní servis hostům po dobu jejich pobytu. Po domluvě Vám budou zajištěny vstupenky na kulturní a společenské akce, místa v restauraci, prohlídky či výlety nejen po Praze, ale i jinde v České republice.

Okolí
Poblíž hotelu Aladin se nacházejí tramvajové zastávky č. 22 a č. 24, 6, 7. Nedaleko hotelu Aladin se nachází také Václavské náměstí , jedno z nejdůležitějších a nejčastějších míst pro setkávání. Můžete k němu dorazit během 10 minut za pomocí MHD a nebo 20 minut pěší chůzí. Pražský Hrad a Hradčany jsou vzdáleny 3 kilometry ze řekou Vltavou, pomocí tramvaje k těmto památkám dorazíte během 20ti minut. Poblíž Hotelu Aladin se také nachází park Havlíčkovy sady, kde je vynikající kavárna a vinotéka pod otevřeným nebem.

Hotel Praha 10 Aladin - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 10 Aladin -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 10 Aladin -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 10 Aladin - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 10 Aladin - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 10 Aladin - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 10 Aladin - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 10 Aladin - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 10 Aladin - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 10 Aladin - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 10 Aladin - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 10 Aladin - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com